Zapytanie ofertowe - dostawa sprzętu i oprogramowania komputerowego do terapii metodą Biofeedback PDF Drukuj Email

W związku z realizacją projektu "Akademia umiejętności" Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Gminy Szczerców zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostawę sprzętu i oprogramowania komputerowego do terapii metodą Biofeedback

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz (Zapytanie ofertowe nr 04.pdf)Zapytanie ofertowe2858 Kb
 
Zapytanie ofertowe - dostawa sprzętu i oprogramowania komputerowego PDF Drukuj Email

W związku z realizacją projektu "Akademia umiejętności" Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Gminy Szczerców zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostawę sprzętu i oprogramowania komputerowego

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz (SKMBT_22315012215211.pdf)Zapytanie ofertowe4590 Kb
 
Kolonie zimowe dla dzieci rolników PDF Drukuj Email

Fundacja "Dar dla Potrzebujących" oraz Biuro Poselskie Posła na Sejm RP Roberta Telusa organizują kolonię zimową w Tatrach dla dzieci rolników, dofinansowaną ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe - dostarczenie pomocy dydaktycznych PDF Drukuj Email

W związku z realizacją projektu "Akademia umiejętności" Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Gminy Szczerców zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostarczenie pomocy dydaktycznych dla uczestników projektu.

 
Sukces chórzystów ze Szczercowa PDF Drukuj Email

Sukces chórzystów ze SzczercowaW niedzielę 11 stycznia w parafii Miłosierdzia Bożego w Bełchatowie odbył się Koncert Laureatów XIV Regionalnego Konkursu Kolęd i Pastorałek. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Starosta Bełchatowski Waldemar Wyczachowski. Na koncercie można  było usłyszeć najlepszych solistów, duety, zespoły oraz chóry z całego regionu.

Więcej…
 
Koncert kolęd w Chabielicach PDF Drukuj Email

Już po raz piąty w kościele parafialnym w Chabielicach w niedzielę 11 stycznia 2015 roku odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru parafialnego i chabielickiej orkiestry dętej OSP.W tym roku wystąpił również solista i aktor Teatru Muzycznego w Łodzi – pan Michał Mielczarek. Koncert od pięciu lat cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem parafian i gości, dlatego i w tym roku dopisała publiczność.

Wielką radość sprawił swoją obecnością na tegorocznym koncercie ks. Krzysztof Nowak, poprzedni proboszcz, obecnie dziekan koluszkowski i proboszcz parafii Niepokalanego Poczęcia N.M.P. w Koluszkach, inicjator kolędowania w chabielickiej parafii.

Na tegorocznym koncercie wspólnie kolędowały również nowe władze samorządowe w osobach pana Krzysztofa Kamieniaka, nowego wójta gminy Szczerców i pana Zbigniewa Szcześniaka, przewodniczącego Rady Gminy, parafianina. To był naprawdę niezapomniany kolędowy wieczór .

 
Termin składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego PDF Drukuj Email

Wójt Gminy Szczerców informuje producentów rolnych o zbliżającym się terminie składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. Wnioski należy składać od 1 lutego do 28 lutego 2015 r. wraz z załączonymi fakturami potwierdzającymi zakup oleju napędowego za okres od 1 sierpnia 2014 r. do 31 stycznia 2015 r.

 
Pomóżmy Dawidowi! PDF Drukuj Email

Dawid Owczarek ma 15 lat i uczy się w III klasie Publicznego Gimnazjum w Szczercowie. Dawid cierpi na rozlany guz pnia mózgu, pomóżmy mu finansowo ze względu na wysokie koszta leczenia i rehabilitacji

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz (apel_do_mieszkancow.pdf)Apel do Darczyńców100 Kb
 
Zapytania ofertowe - organizacja wycieczek PDF Drukuj Email

W związku z realizacją projektu "Akademia umiejętności" Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Gminy Szczerców zaprasza do złożenia oferty cenowej na usługę organizacji czterech jednodniowych wycieczek edukacyjnych.

 
Zapytanie ofetowe - dostarczenie materiałów biurowych PDF Drukuj Email

W związku z realizacją projektu "Akademia umiejętności" Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Gminy Szczerców zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostarczenie materiałów biurowych

 
W Sylwestra Urząd czynny do godz. 14.00 PDF Drukuj Email

Informujemy, że w dniu 31 grudnia 2014 r. Urząd Gminy w Szczercowie będzie czynny do godz. 14.00, a 2 oraz 5 stycznia 2015 r. będzie czynny w normalnych godzinach pracy 8.00 - 16.00

 
Zapytanie ofertowe - trener grafika odręczna PDF Drukuj Email

W związku z realizacją projektu "Akademia umiejętności" Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Gminy Szczerców zaprasza do złożenia oferty cenowej na trenera szkolenia grafika odręczna.

 
Zapytanie ofertowe - usługa cateringowa PDF Drukuj Email

W związku z realizacją projektu "Akademia umiejętności" Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Gminy Szczerców zaprasza do złożenia oferty cenowej na usługę cateringową.

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz (Zapytanie ofertowe nr 12.pdf)Zapytanie ofertowe - usługa cateringowa3250 Kb
 
Ekologicznie w Chabielicach PDF Drukuj Email

"Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach" to nowy projekt, który już od 7 stycznia realizowany będzie w Szkole Podstawowej oraz punkcie i oddziale przedszkolnym w Chabielicach. Na ten cel z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi udało się pozyskać kwotę 8.607,00 złotych.

Więcej…
 
Jasełka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Szczercowie PDF Drukuj Email

Jasełka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w SzczercowieŚwięta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku, na który długo czekają nie tylko dorośli, ale również  dzieci. JASEŁKA w wykonaniu uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szczercowie wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Dzieci w przepięknych strojach występowały przed swoimi licznie zgromadzoną publicznością

Więcej…
 
Uroczyste spotkanie wigilijne dla osób samotnych PDF Drukuj Email

Spotkanie Wigilijne dla osób samotnychBlisko 150 osób samotnych i starszych z całej gminy Szczerców wzięło udział w tradycyjnej wieczerzy wigilijnej, która odbyła  się 22 grudnia w Domu Kultury Strażaka w Szczercowie. Organizatorem spotkania był Wójt Gminy Szczerców Krzysztof Kamieniak. Na tę uroczystość przybyli również radni, sołtysi

Więcej…
 
STYPENDIA DLA STUDENTÓW PRZYZNANE PDF Drukuj Email
PDF Drukuj Email

W dniu 19 grudnia br. ukazało się Zarządzenie Nr 83/14 Wójta Gminy Szczerców w sprawie przyznania stypendiów za osiągnięte w roku akademickim 2013/2014 wyniki w nauce dla studentów szkół wyższych, oraz słuchaczy szkół policealnych i pomaturalnych. Jednocześnie informujemy o uruchomieniu wypłat stypendiów od dnia 29 grudnia br. od godz. 10.00 w kasie Urzędu Gminy w Szczercowie (lub na wskazane we wniosku konto).

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz (Zarządzenie dot. stypendiów0001.pdf)Zarządzenie372 Kb
 
Zapytanie ofertowe - trener szkolenia grafika odręczna PDF Drukuj Email

W związku z realizacją projektu "Akademia umiejętności" Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Gminy Szczerców zaprasza do złożenia oferty cenowej na stanowisko trenera szkolenia "Grafika odręczna"

 
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty PDF Drukuj Email

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szczercowie informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty.

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz (wybor_oferty.pdf)Wybór oferty69 Kb
 
Zapytania ofertowe - realizacja projektu "Akademia umiejętności" PDF Drukuj Email

W związku z realizacją projektu "Akademia umiejętności" Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Gminy Szczerców zaprasza do złożenia ofert cenowych.

1. Zapytanie ofertowe nr 9/2014/AU na stanowisko trenera umiejętności społecznych w ramach projektu "Akademia umiejętności"

2. Zapytanie ofertowe nr 10/2014/AU na stanowisko doradcy zawodowego w ramach projektu "Akademia umiejętności"

3. Zapytanie ofertowe nr 11/2014/AU na stanowisko trenera szkolenia "Warsztaty przedsiębiorczości" w ramach projektu "Akademia umiejętności"

 
Chabielski Jarmark Ludowy za nami PDF Drukuj Email

IV Chabielski Jarmark LudowyW ubiegłą sobotę w Chabielicach już po raz czwarty odbył się bożonarodzeniowy Jarmark Ludowy. Podczas imprezy można było spróbować tradycyjnych dań świątecznych, kupić ręcznie wykonane kartki, ozdoby choinkowe, artykuły dekoracyjne, biżuterię. Nie zabrakło także atrakcji w postaci występów zespołów

Więcej…
 
Zapytania ofertowe - realizacja projektu "Akademia umiejętności" PDF Drukuj Email

W związku z realizacją projektu "Akademia umiejętności" Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Gminy Szczerców zaprasza do złożenia ofert cenowych.

1. Zapytanie ofertowe nr 6/2014/AU na stanowisko trenera zajęć metodą Biofeedback w ramach projektu "Akademia umiejętności"

2. Zapytanie ofertowe nr 7/2014/AU na stanowisko trenera szkolenia "Grafika odręczna" w ramach projektu "Akademia umiejętności"

3. Zapytanie ofertowe nr 8/2014/AU na stanowisko psychologa w ramach projektu "Akademia umiejętności"

 
IV Ludowy Jarmark Chablielski PDF Drukuj Email

Gminny Ośrodek Kultury w Szczercowie wspólnie z Chabielskim Stowarzyszeniem „Pozytywnie Zakręcone” już po raz czwarty serdecznie zapraszają na Jarmark Ludowy. Podczas imprezy odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu kulinarnego „SMAKI ŚWIĄT". W tym roku konkurs odbywa się pod hasłem "Grzyby i kapusta-świąteczna rozpusta".

Więcej…
 
Wójt Gminy Szczerców Krzysztof Kamieniak uroczyście zaprzysiężony PDF Drukuj Email

Wójt Gminy Szczerców Krzysztof Kamieniak uroczyście zaprzysiężony9 grudnia 2014 r. odbyła się uroczysta Sesja Rady Gminy Szczerców, na której Wójt Elekt złożył uroczystą przysięgę w obecności radnych, sołtysów, dyrektorów szkół oraz wielu zaproszonych gości i mieszkańców. Po uchwaleniu porządku obrad, przystąpiono do najważniejszego punku sesji jakim było zaprzysiężenie Krzysztofa Kamieniaka na Wójta Gminy Szczerców. W imieniu Gminnej Komisji Wyborczej w Szczercowie,  Przewodnicząca Renata Olczak odczytała zaświadczenie o wyborze

Więcej…
 
Przetarg na najem pomieszczenia z przeznaczeniem na slepik szkolny PDF Drukuj Email

Przedmiotem przetargu jest najem pomieszczenia na sklepik szkolny w budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Szczercowie.

 


Strona 1 z 8

Aktualności

Copyright © www.szczercow.pl   Joomla! Template