Wybory Sołtysów i Rad Sołeckich - terminy zebrań PDF Drukuj Email

W związku z kończącą się kadencją organów jednostek pomocniczych (Sołtysów i Rad Sołeckich) rozpoczynają się zebrania wiejskie, podczas których mieszkańcy sołectw wybiorą nowe władze.
Terminy spotkań w poszczególnych sołectwach:

1. Sołectwo Zbyszek - 23.02.2015 r. godz. 17.00 w prywatnym domu sołtysa
2. Sołectwo Grudna - 24.02.2015 r. godz. 17.00 w świetlicy Szkoły Podstawowej im. Ks. Józefa Baranowicza w Szczercowie, ul. Łaska 8
3. Sołectwo Niwy - 18.03.2015 r. godz. 17.00 w prywatnym domu sołtysa
4. Sołectwo Borowa - 19.03.2015 r. godz. 17.00 w świetlicy wiejskiej w miejscowości Borowa
5. Sołectwo Dubie - 23.03.2015 r. o godz. 17.00 w świetlicy wiejskiej

 
Przerwa w dostawie energii elektrycznej PDF Drukuj Email

W nawiązaniu do otrzymanej informacji od PGE Dystrybucja S.A., informujemy, że w związku z pracami eksploatacyjnymi, w  dniu 13 marca br. w godzinach 8.30 - 14.00, nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej dla odbiorców.

 
Zapytanie ofetrtowe na przeprowadzenie szkoleń BHP PDF Drukuj Email

W związku z realizacją projektu "Akademia umiejętności" Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Gminy Szczerców zaprasza do złożenia oferty cenowej na zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń BHP dla 65 uczniów

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz (Zapytanie ofertowe nr 12.pdf)Zapytanie ofetrtowe na przeprowadzenie szkoleń2724 Kb
 
Uwaga na fałszywe pisma od PGE Dystrybucja! PDF Drukuj Email

Przedstawiamy informację od PGE Dystrybucja S.A. odnoszące się do fałszywych pism informujących o zmianach w zakresie świadczenia i opłat za usług dostaw energii elektrycznej.

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz (informacja_pge.pdf)Informacja PGE Dystrybucja474 Kb
 
Procesja drogi krzyżowej PDF Drukuj Email

Rzymskokatolicka Parafia NMP w Szczercowie w ramach religijnych obchodów Okresu Wielkiego Postu planuje zorganizować procesję Drogi Krzyżowej ulicami Szczercowa.

Plan procesji:
1. Termin - 27 marca 2015 r. od godz. 17.30 do godz. 20.30
2. Trasa: kościół parafialny, pl. Św. Floriana (strona północna), ul. Głowackiego, ul. Mickiewicza, droga na Szubienice, parking przy cmentarzu grzebalnym, ul. Cmentarna, ul. Piotrkowska, kościół parafialny.


 
Zapytanie ofertowe - dostawa odzieży roboczej PDF Drukuj Email

W związku z realizacją projektu "Akademia umiejętności" Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Gminy Szczerców zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostawę zestawów ubrań roboczych oraz obuwia dla uczniów.

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz (Zapytanie ofertowe nr 11 .pdf)Zapytanie ofertowe - dostawa odzieży roboczej 2778 Kb
 
Przydomowe oczyszczalnie ścieków PDF Drukuj Email

Wójt Gminy Szczerców, w ramach rozeznania potrzeb, zaprasza wszystkich mieszkańców, zainteresowanych budową przydomowych oczyszczalni ścieków o złożenie wstępnej deklaracji zgłoszenia w terminie do 9 marca 2015 r. w Urzędzie Gminy w Szczercowie. Druk deklaracji dostępny jest w Sekretariacie Urzędu oraz w załączniku poniżej. Zgłoszenia mogą składać  mieszkańcy zabudowanych działek oraz posiadających pozwolenie na budowę, którzy nie mają możliwości przyłączenia do kanalizacji zbiorczej lub też budowa takiej kanalizacji nie jest planowana.

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz (wstepna_deklaracja_zgloszenia.pdf)Wstępna deklaracja zgłoszenia191 Kb
 
Zapytanie ofertowe - ubezpieczenie NNW PDF Drukuj Email

W związku z realizacją projektu "Akademia umiejętności" Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Gminy Szczerców zaprasza do złożenia oferty cenowej na ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków uczniów odbywających staż zawodowy.

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz (Zapytanie ofertowe nr 10.pdf)Zapytanie ofertową - ubezpieczenie NNW2807 Kb
 
Zapytanie ofertowe -przeprowadzenie profilaktycznych badań lekarskich PDF Drukuj Email

W związku z realizacją projektu "Akademia umiejętności" Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Gminy Szczerców zaprasza do złożenia oferty cenowej na przeprowadzenie profilaktycznych badań lekarskich oraz wydanie orzeczenia lekarskiego.

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz (Zapytanie ofertowe nr 09.pdf)Zapytanie ofertowe - badania lekarskie2867 Kb
 
Wspólnie dla Dawida! PDF Drukuj Email

Wspólnie dla Dawida!Tłumy szczercowian wzięły udział w koncercie charytatywnym zorganizowanym na rzecz 15-letniego Dawida Owczarka. Koncert odbył się 7 lutego w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych. Przypomnijmy, pod koniec ubiegłego roku u 15 –letniego Dawida Owczarka, ucznia III klasy gimnazjum zdiagnozowano guza pnia mózgu, którego leczenie jest bardzo kosztowne. W pomoc Dawidowi zaangażowało się wielu mieszkańców naszej gminy.

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe - organizację i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kategorii B PDF Drukuj Email

W związku z realizacją projektu "Akademia umiejętności" Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Gminy Szczerców zaprasza do złożenia oferty cenowej na organizację i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kategorii B (teoria i praktyka)

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz (Zapytanie ofertowe nr 08.pdf)Zapytanie ofertowe3561 Kb
 
Zapytanie ofertowe przeprowadzenie szkoleń PDF Drukuj Email

W związku z realizacją projektu "Akademia umiejętności" Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Gminy Szczerców zaprasza do złożenia oferty cenowej na przeprowadzenie szkoleń indywidualnych i grupowych dla kadry pedagogicznej

 
Zarządzenie Nr 5/2015 Wójta Gminy Szczerców z dnia 3 lutego 2015r. PDF Drukuj Email

Zarządzenie Nr 5/2015 Wójta Gminy Szczerców z dnia 3 lutego 2015r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w 2015 roku z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu na terenie Gminy Szczerców.

 
Zapytanie ofertowe - koordynator projektu PDF Drukuj Email

W związku z realizacją projektu "Akademia umiejętności" Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Gminy Szczerców zaprasza do złożenia oferty cenowej na koordynatora projektu

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz (Zapytanie ofertowe nr 05.pdf)Zapytanie ofertowe - koordynator projektu2972 Kb
 
Przedsiębiorcy doszkoleni PDF Drukuj Email

Przedsiębiorcy doszkoleniW poniedziałek 2.02.2015 r. w sali herbowej Urzędu Gminy w Szczercowie odbyło się spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców z Gminy Szczerców pt. "Pomoc dla pracodawców i ich pracowników oferowana przez Urzędy Pracy lub finansowana z Funduszy Pracy".

Więcej…
 
Noworocznie po góralsku PDF Drukuj Email

Noworocznie po góralskuW niedzielę 1 lutego w wypełnionym po brzegi Kościele Parafialnym w Szczercowie odbył się Noworoczny Koncert Kolęd. Zakończył on okres świąteczny w naszej gminie, okres licznych spotkań opłatkowych, radosnego i pełnego optymizmu witania Nowego Roku. Niedzielne popołudnie mieszkańcy Szczercowa ...

Więcej…
 
Komunikat dla płatników składek w KRUS PDF Drukuj Email

31 stycznia 2015 r. upływa ustawowy termin na opłacenie składek na ubezpieczenie społeczne rolników i ubezpieczenie zdrowotne.

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje w związku z monitami od rolników o niedoręczeniu im imiennych przekazów z wysokością składek na ubezpieczenie społeczne i ubezpieczenie zdrowotne rolników za I kwartał 2015 r, że składki na wymienione ubezpieczenia za rolników i domowników obowiązują w takiej samej kwocie jak w IV kw. 2014 r. i należy je opłacić za I kw. 2015 r. do 31 stycznia br.

Więcej…
 
ABC Przedsiębiorcy Gminy Szczerców PDF Drukuj Email

W poniedziałek 2.02.2015 r. zapraszamy serdecznie przedsiębiorców z Gminy Szczerców na szkolenie informacyjne pt. "Pomoc dla pracodawców i ich pracowników oferowana przez Urzędy Pracy lub finansowana z Funduszy Pracy". Poruszone zostaną zagadnienia dot. zasad gospodarowania środkami Funduszu Pracy w roku 2015, form wsparcia dla pracodawców i przedsiębiorców, czy świadczeń aktywizacyjnych. Spotkanie z kierownictwem Powiatowego Urzędu Pracy rozpocznie się o godzinie 10.00 w sali herbowej Urzędu Gminy w Szczercowie. Zapraszamy

 
Ekopracownie uroczyście otwarte PDF Drukuj Email

Wtorkowy dzień 27 stycznia 2015 roku przyniósł dużo emocji uczestnikom lekcji otwartych w ekopracowniach „EkoOrient” w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Szczercowie i „Bądź Homo Ekologicus” w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie. W szkolnych ławach nowoczesnych pracowni ekologicznych zasiedli nie tylko uczniowie ale i zaproszeni goście m.in Pan Andrzej Czapla - Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi, Pan Krzysztof Kamieniak - Wójt Gminy Szczerców, ks. Proboszcz Jarosław Kłys.

Więcej…
 
Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczercowie PDF Drukuj Email

W środę w Urzędzie Gminy wszyscy zainteresowani Funduszami Europejskimi mogli uzyskać informacje m.in. z zakresu: pożyczek na otwarcie i rozwój działalności gospodarczej, szkoleń, możliwości wsparcia w nowej perspektywie finansowania na lata 2014-2020. Konsultacje, które cieszyły się dużą popularnością wśród przedsiębiorców i osób prywatnych przeprowadził Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich.

Wszystkie materiały video zamieszczone przez Gminę Szczerców dostępne są tutaj

 
Ferie zimowe w Gminie Szczerców PDF Drukuj Email

Już 2 lutego startują tegoroczne ferie. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do skorzystania z bogatej oferty różnorodnych zajęć i atrakcji. Przedstawienia teatralne dla dzieci, warsztaty artystyczne, zawody sportowe, zabawy na dmuchańcach- każdy znajdzie dla siebie coś interesującego!

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe - dostawa sprzętu i oprogramowania komputerowego do terapii metodą Biofeedback PDF Drukuj Email

W związku z realizacją projektu "Akademia umiejętności" Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Gminy Szczerców zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostawę sprzętu i oprogramowania komputerowego do terapii metodą Biofeedback

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz (Zapytanie ofertowe nr 04.pdf)Zapytanie ofertowe2858 Kb
 
Zapytanie ofertowe - dostawa sprzętu i oprogramowania komputerowego PDF Drukuj Email

W związku z realizacją projektu "Akademia umiejętności" Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Gminy Szczerców zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostawę sprzętu i oprogramowania komputerowego

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz (SKMBT_22315012215211.pdf)Zapytanie ofertowe4590 Kb
 
Kolonie zimowe dla dzieci rolników PDF Drukuj Email

Fundacja "Dar dla Potrzebujących" oraz Biuro Poselskie Posła na Sejm RP Roberta Telusa organizują kolonię zimową w Tatrach dla dzieci rolników, dofinansowaną ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe - dostarczenie pomocy dydaktycznych PDF Drukuj Email

W związku z realizacją projektu "Akademia umiejętności" Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Gminy Szczerców zaprasza do złożenia oferty cenowej na dostarczenie pomocy dydaktycznych dla uczestników projektu.

 


Strona 1 z 9

Aktualności

Copyright © www.szczercow.pl   Joomla! Template