Zapytania ofertowe - realizacja projektu "Akademia umiejętności" PDF Drukuj Email

W związku z realizacją projektu "Akademia umiejętności" Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Gminy Szczerców zaprasza do złożenia ofert cenowych.

1. Zapytanie ofertowe nr 9/2014/AU na stanowisko trenera umiejętności społecznych w ramach projektu "Akademia umiejętności"

2. Zapytanie ofertowe nr 10/2014/AU na stanowisko doradcy zawodowego w ramach projektu "Akademia umiejętności"

3. Zapytanie ofertowe nr 11/2014/AU na stanowisko trenera szkolenia "Warsztaty przedsiębiorczości" w ramach projektu "Akademia umiejętności"

 
Chabielski Jarmark Ludowy za nami PDF Drukuj Email

IV Chabielski Jarmark LudowyW ubiegłą sobotę w Chabielicach już po raz czwarty odbył się bożonarodzeniowy Jarmark Ludowy. Podczas imprezy można było spróbować tradycyjnych dań świątecznych, kupić ręcznie wykonane kartki, ozdoby choinkowe, artykuły dekoracyjne, biżuterię. Nie zabrakło także atrakcji w postaci występów zespołów

Więcej…
 
Zapytania ofertowe - realizacja projektu "Akademia umiejętności" PDF Drukuj Email

W związku z realizacją projektu "Akademia umiejętności" Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Gminy Szczerców zaprasza do złożenia ofert cenowych.

1. Zapytanie ofertowe nr 6/2014/AU na stanowisko trenera zajęć metodą Biofeedback w ramach projektu "Akademia umiejętności"

2. Zapytanie ofertowe nr 7/2014/AU na stanowisko trenera szkolenia "Grafika odręczna" w ramach projektu "Akademia umiejętności"

3. Zapytanie ofertowe nr 8/2014/AU na stanowisko psychologa w ramach projektu "Akademia umiejętności"

 
IV Ludowy Jarmark Chablielski PDF Drukuj Email

Gminny Ośrodek Kultury w Szczercowie wspólnie z Chabielskim Stowarzyszeniem „Pozytywnie Zakręcone” już po raz czwarty serdecznie zapraszają na Jarmark Ludowy. Podczas imprezy odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu kulinarnego „SMAKI ŚWIĄT". W tym roku konkurs odbywa się pod hasłem "Grzyby i kapusta-świąteczna rozpusta".

Więcej…
 
Przetarg na najem pomieszczenia z przeznaczeniem na slepik szkolny PDF Drukuj Email

Przedmiotem przetargu jest najem pomieszczenia na sklepik szkolny w budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Szczercowie.

 
W Wigilię urząd gminy nieczynny PDF Drukuj Email

Na podstawie Zarządzenia Nr 15/2014 Wójta Gminy Szczerców z dnia 20 marca 2014 r., w sprawie ustalenia dni wolnych dla pracowników Urzędu Gminy w Szczercowie w zamian za dni świąteczne przypadające w wolne soboty w 2014 r., uprzejmie informujemy, iż w dniu 24-12-2014 r. (tj. Wigilia) Urząd Gminy w Szczercowie będzie nieczynny

 
Zapytanie ofertowe - nauczyciel matematyki PDF Drukuj Email

Zapytanie ofertowe nr 5/2014/AU na stanowisko nauczyciela prowadzącego zajęcia wyrównawcze z matematyki w ramach projektu Akademia Umiejętności (zwanego dalej Projekt), Priorytet IX

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz (Zapytanie ofertowe nr 52014AU.pdf)Zapytanie ofertowe3102 Kb
 
Zapytanie ofertowe - nauczyciel języka angielskiego PDF Drukuj Email

Zapytanie ofertowe nr 4/2014/AU na stanowisko nauczyciela prowadzącego zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego w ramach projektu Akademia Umiejętności (zwanego dalej: Projekt), Priorytet IX

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz (Zapytanie ofertowe nr 42014AU.pdf)Zapytanie ofertowe3107 Kb
 
Zapytanie ofertowe - trener Grafik komputerowy PDF Drukuj Email

Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Gminy Szczerców zaprasza do złożenia ofert cenowych na stanowisko trenera szkolenia Grafika komputerowa w ramach realizacji projektu "Akademia umiejętności"

 
Zapytanie ofertowe - trener Webmaster PDF Drukuj Email

Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Gminy Szczerców zaprasza do złożenia ofert cenowych na stanowisko trenera szkolenia Webmaster w ramach realizacji projektu "Akademia umiejętności"

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz (zapytanie ofertowe 9.2 trener webmaster.pdf)Zapytanie ofertowe - trener szkolenia Webmaster3121 Kb
 
Wstrząs sejsmiczny PDF Drukuj Email

W związku z zaistniałym w dniu 30.11.2014 r. o godz. 17.28 w rejonie Pola Szczerców KWB Bełchatów oraz miejscowości położonych w południowej części Gminy Szczerców wstrząsem sejsmicznym o sile 4,4 w skali Richtera,  informujemy, iż właściciele nieruchomości, którzy stwierdzili uszkodzenia budynków lub innych budowli mogą zgłaszać wnioski o stwierdzonych szkodach na adres:

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe PDF Drukuj Email

Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Gminy Szczerców zaprasza do złożenia ofert cenowych na opracowanie strony internetowej projektu Akademia Umiejętności

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz (zapytanie ofertow.pdf)Zapytanie ofertowe3404 Kb
 
VII Wieczór Muzyczny i jubileusz 110-lecia Orkiestry OSP PDF Drukuj Email

VII Wieczór MuzycznyW sobotę 22 listopada już po raz VII odbył się Wieczór Muzyczny. Uroczystość odbyła się w kościele parafialnym w Szczercowie. Każdy wieczór muzyczny jest wyjątkowym wydarzeniem i na długo zostaje w pamięci wszystkich melomanów z naszej gminy.Tegoroczny był szczególny przede wszystkim

Więcej…
 
Informacja o konieczności przygotowania obiektów budowlanych do okresu zimowego PDF Drukuj Email

W załączeniu publikujemy skan pisma Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Bełchatowie z dn. 18.11.2014 r., znak: PINB.3720/011ORG/234/2014 w sprawie przygotowania obiektów budowlanych do okresu zimowego oraz obowiązkach właścicieli i zarządców obiektów budowlanych.

Więcej…
 
Protokoły i zestawienia z wyników głosowania w wyborach samorządowych PDF Drukuj Email

Przedstawiamy Państwu protokoły z wyników głosowania i wyników wyborów wraz z zestawieniami sporządzone przez Gminną Komisję Wyborczą w Szczercowie z wyborów samorządowych zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

 
Zapraszamy na Wieczór Muzyczny! PDF Drukuj Email

Wieczór Muzyczny

 
Realizacja projektu pt. "Akademia umiejętności" PDF Drukuj Email

W związku z rozpoczęciem realizacji projektu pt. "Akademia umiejętności" realizowanego w ramach Priorytetu IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działania 9.2.Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego nr konkursu POKL/I/9.2/14, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na podstawie Umowy o dofinansowanie Projektu Nr UDA-POKL.09.02.00-10-027/14-00 w załączeniu przedstawiamy informacje dotyczące projektu.

Biuro Projektu:
ul. Rzeczna 7
97-420 Szczerców
tel. 44 631 80 44
Termin realizacji projektu: 01.09.2014 – 29.06.2015r.

KOORDYNATOR PROJEKTU
Małgorzata Swędrak
tel. 507 706 746
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

ASYSTENT KOORDYNATORA
Justyna Moniak
Tel. 44 682 63 10
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz (Dane kontaktowe.pdf)Dane kontaktowe301 Kb
Pobierz (Informacja na stronę www.pdf)Informacja o projekcie262 Kb
 
Zapytanie ofertowe - koordynator projektu "Akademia umiejętności" PDF Drukuj Email

W załączeniu przedstawiamy zapytanie ofertowe koordynatora projektu "Akademia umiejętności" oferty należy składać w terminie do 17.11.2014 r. w siedzibie Zamawiającego: Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Gminy Szczerców ul. Rzeczna 7, 97-420 Szczerców.

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz (Formularz ofertowy.koordynator.doc)Formularz ofertowy165 Kb
Pobierz (Wzór umowy.doc)Wzór umowy163 Kb
Pobierz (zapytanie koordynator001.pdf)Zapytanie ofertowe - koordynator259 Kb
 
Realizacja projektu "Akademia Umiejętności" PDF Drukuj Email

Gmina Szczerców podpisała umowę na realizację projektu p.t. Akademia Umiejętności”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach PO KL, Priorytetu IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.

Projekt będzie realizowany w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczercowie w okresie od listopada 2014 r. do 29 czerwca 2015 r.

Uczestnikami projektu będą uczniowie (65 uczniów) i nauczyciele (21 nauczycieli).

W ramach projektu realizowane będą 4 zadania:

- Szkolenia dla uczniów TI z ITC, zajęcia z języka angielskiego i matematyki

- Doradztwo psychologiczno – pedagogiczno – zawodowe

- Kurs prawa jazdy i rysunku odręcznego

- Staże dla uczniów u pracodawców

- Szkolenia dla nauczycieli

Oprócz w/w zadań zostaną również zakupione różnego rodzaju pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji projektu jak również zostaną zorganizowane wycieczki edukacyjne.

W ramach projektu zostanie powołany zespół zarządzający realizujący w/w projekt.

 
Zapytania ofertowe - zespół zarządzający projektem "Akademia umiejętności" PDF Drukuj Email

W załączeniu przedstawiamy zapytania ofertowe dotyczące wyboru kadry zarządzającej do realizacji projektu "Akademia Umiejętności" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Koordynator projektu, asystent koordynatora, specjalista ds. rozliczeń.

 
Obchody Dnia Niepodległości PDF Drukuj Email

Wójt Gminy Szczerców serdecznie zaprasza Organizacje, Stowarzyszenia oraz Mieszkańców Gminy Szczerców do wzięcia udziału w obchodach Narodowego Święta Niepodległości w dn. 11 listopada 2014 r.

PROGRAM UROCZYSTOŚCI:

GODZINA 10:00 Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny i Narodu Polskiego w Kościele Parafialnym w Szczercowie oraz złożenie kwiatów w miejscach pamięci narodowej na pl. św. Floriana i ul. 3 Maja w Szczercowie. Program artystyczny w wykonaniu uczniów Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Szczercowie.

GODZINA 12:30 Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny i Narodu Polskiego w Kościele Parafialnym w Chabielicach oraz złożenie kwiatów w miejscu pamięci narodowej.

GODZINA 14:30
Uroczyste złożenie kwiatów w miejscu pamięci narodowej przy drodze wojewódzkiej 483 Szczerców – Łask w okolicy miejscowości Lubiec.

 

Jednocześnie apelujemy do mieszkańców o wywieszenie flag w dniu 11 listopada 2014 r.

 
Powiatowa Karta Rodzina 3+ PDF Drukuj Email

Starosta Bełchatowski zaprasza mieszkańców powiatu do uczestnictwa w programie „Powiatowa Karta Rodzina 3+” w zakresie korzystania z usług rekreacyjno-sportowych świadczonych przez Powiatowego Centrum Sportu. Oferta jest skierowana do rodzin wielodzietnych z terenu gmin powiatu, rodzin posiadających dzieci niepełnosprawne, seniorów i zasłużonych honorowych dawców krwi.
W ramach programu możliwe jest korzystanie z pływalni krytej PCS lub wypożyczenie łyżew w sezonie zimowym za symboliczne 1zł.
Szczegóły dostępne są na stronie internetowej: www.pcs-belchatow.pl lub pod numerami telefonów: 447330170, 604552956.

 
Obwieszczenie Wójta Gminy Szczerców PDF Drukuj Email

Obwieszczenie Wójta Gminy Szczerców o przyjęciu studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Szczerców i o możliwościach zapoznania się z jego treścią

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz (obwieszczenie.pdf)Obwieszczenie Wójta Gminy Szczerców38 Kb
 
Konkurs "FIRMA NA MEDAL" PDF Drukuj Email

Starostwo Powiatowe w Bełchatowie pod przewodnictwem Starosty Bełchatowskiego, ogłasza VIII edycję konkursu „FIRMA NA MEDAL”

Celem konkursu jest promowanie różnych form działalności gospodarczej. O tytuł „Firma na medal” mogą ubiegać się przedsiębiorcy prowadzący działalność do 2 lat, a także działający powyżej 2 lat. Ostateczny termin składania Formularzy Zgłoszeniowych upływa z końcem danego roku.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie na adres Organizatora tj.: Starostwo Powiatowe w Bełchatowie, 97-400 Bełchatów, ul. Pabianicka 17/19, wypełnionego prawidłowo Formularza Zgłoszenia, podpisanego przez osoby uprawnione do reprezentowania przedsiębiorcy, w kopercie z dopiskiem: „FIRMA NA MEDAL" (formularze dostępne są do pobrania w formie elektronicznej na stronie internetowej www.powiat-belchatowski.pl

 

 
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Szczercowie PDF Drukuj Email

Wielka Orkiestra Świątecznej PomocyInformujemy, iż w dniu 29 października 2014 r. otrzymaliśmy zgodę na utworzenie Sztabu 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szczercowie. Tym samym już po raz drugi mamy zgodę na zorganizowanie i przeprowadzenie publicznej zbiórki pieniężnej w ramach finału WOŚP.

Więcej…
 


Strona 1 z 7

Aktualności

Copyright © www.szczercow.pl   Joomla! Template